Одесса
5 Co
USD

В Одесі відкрили Центр виконання рішень (відео)

Зручний сервіс у сфері примусового виконання судових рішень та робота в форматі «єдиного вікна». В Одесі відкрили четвертий в Україні Центр виконання рішень.

Це експериментальний проект, ініційований Міністерством юстиції для підвищення ефективності роботи органів примусового виконання рішень. А ще — задля поліпшення комунікації зі сторонами виконавчого провадження.

«Сфера примусового виконання рішень перебуває у стані реформування. На сьогодні дуже важливо створити комфортні європейські належні умови, аби досягати основної нашої мети — це забезпечення виконання рішень. Незалежно від того, де буде виконуватися судове рішення в межах вашого регіону, сюди можна буде прийти, подати документи, отримати консультацію, ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження, отримати довідку про свої фінансові зобов’язання або, наприклад, про фінансові зобов’язання боржника у відповідному виконавчому провадженні», — прокоментувала заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

Проект поширюється на Одеську, Дніпропетровську, Луганську, Сумську області та місто Київ

31 января, 2019 14:33