Одесса
3 Co
USD

В Одесі планують зробити передвиборчу кампанію в ЗМІ прозорою (відео)

Зробити передвиборчу кампанію в ЗМІ прозорою — з такою метою сьогодні відбулося перше засідання робочої групи з нагляду за дотриманням телерадіокомпаніями виборчого законодавства.

«Роботу цю треба все одно робити, незважаючи на всі законодавчі обмеження. Суспільство зможе обрати краще життя лише тоді, коли матиме можливість взяти участь у виборах, свідомо отримуючи повну інформацію про те, що відбувається, матиме можливість не бути отруєним токсичною інформацією, яка зараз поширюється», — зазначила член Нацради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк.

За словами Герасим’юк, кожен громадянин відтепер може надіслати електронного листа до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, якщо будь-які телерадіо-ЗМІ активно чи приховано агітуватимуть за певного кандидата в президенти поза рекламою.

«Я далека від бажання когось карати в спосіб відбирання ліцензії. Я вважаю, що це неправильно. Наприклад, я сьогодні дивилася CNN і думала: уже б Трамп давно заборонив би їх, якби це було можливо в суспільстві. Я б обрала спосіб інший роботи зі ЗМІ. І наша робоча група буде демонструвати ті самі підходи», — повідомила Ольга Герасим’юк.

11 января, 2019 19:11