Одесса
6 Co
USD

В Києві презентовали книгу про сучасну історію: від Майдану до сьогодні (відео)

Книгу про події в Україні від початку Євромайдану й дотепер презентували в Києві. Це одна з небагатьох експертно-публіцистичних праць про Революцію гідності російською мовою.

«Мы где-то полтора года думали о ее издании и искали партнеров, которые нас поддержат, потому что книга, как вы видите, большая», — повідомила директор видавництва «Лаурус» Поліна Лаврова.

У книзі «Переломні роки. Сторінки української революції» йдеться і про події 2 травня в Одесі.

«О трагедии в Одессе невозможно было не написать в этой книге, потому что момент этот, действительно, трагический. В то же время это один из ключевых моментов (осени) весны 2014 года. Может быть, мы не писали об этом подробно, потому что очень много об этом написано. Мы сослались на то, где можно найти материалы. Вокруг одесской трагедии очень много было спекуляций», — прокоментував політолог, редактор книги Георгій Чижов.

Наше місто фігурує також і в контексті опису Революції гідності. Адже частина одеситів теж вийшли на вулиці у 2013–2014 роках, щоб підтримати євроінтеграційний курс України.

«Я дуже радий, що в Одесі достатньо велика кількість людей, які змогли вийти на вулиці, простояти. Але головне — що вони і зараз стоять на цих вулицях, що вони зараз є активістами, громадськими діячами», — зазначив народний депутат України Мустафа Найєм.

«Это вообще требует отдельного исследования — то, что происходило в Одессе во время всех событий в 14–15–16 году и до сих пор происходит. И до сих пор я знаю, что в Одессе расколото общество и это очень интересно», — підкреслила директор видавництва «Лаурус» Поліна Лаврова.

Поки що видали тисячу примірників книги. Очікується, що незабаром з’явиться і електронна версія. У майбутньому видавництво планує зробити й англійськомовний переклад.

18 января, 2019 15:05