В Індійському океані зник моряк з Одеси (відео)

Тривають пошуки моряка з Одеси. Олексій Свистільніков працював на вантажному судні. У день, коли мав заступати на вахту, зник.

Про це його дружині повідомили 19 грудня представники крюінгової компанії.

Сталося це у водах Індійського океану, судно прямувало до Сінгапуру. Востаннє з Олексієм дружина спілкувалася у листопаді. Зараз зникненням моряка займаються юристи та дипломати.

«Теперь надо анализировать то место, где находилось судно, попытаться найти суда, которые были. Если недалеко побережье, то объявить, что пропал человек. Жена все-таки надеется, что если кому-то из экипажа что-то известно, пускай анонимно сообщат, потому что дома двое детей, они ждут отца, а жена — мужа», — повідомив керівник проектів БО «Фонд допомоги морякам «Асоль» Андрій Шевченко.

За словами представника Фонду допомоги морякам «Асоль», на цьому судні члени екіпажу зникають не вперше. У 2014 році схожий випадок стався поблизу Нового Орлеану. Тіло так і не вдалося знайти. Розслідуванням займалися правоохоронці Сполучених Штатів. Вони виявили сліди крові на борті судна та одязі деяких членів екіпажу.

14 января, 2019 22:58