Одесса
11 Co
USD

В Чорноморську студент впав із даху багатоповерхівки (відео)

Студент впав із даху 20-поверхового будинку в Чорноморську. Він частково недобудований і має популярність серед любителів селфі.

Про загибель молодика першим повідомляє депутат Василь Бугайчук. Він веде пряму трансляцію на своїй сторінці в Facebook. Більш ніж годину тіло хлопця пролежало на асфальті біля багатоповерхівки в калюжі крові. Поруч із загиблим — розбитий смартфон.

За словами жителів, йому хтось подзвонив, він змінився в обличчі, побіг, скочив на підвіконня і вистрибнув. Після нещасного випадку товариш загиблого просив про допомогу оточення: хлопець був шокований.

Місцеві мешканці запевняють — забратися на дах можна без особливих труднощів. Люди кажуть, молодь регулярно відвідує цю багатоповерхівку. Проблем із доступом до даху немає, адже будинок зданий в експлуатацію недобудованим.

За інформацією поліції, загиблому 18 років. Його звали Анатолій. Приїхав до Чорноморська на навчання з Великої Долини. За попередньою інформацією, хлопець покінчив із життям.

Ба більше — напередодні він ділився думками про самогубство зі своїми знайомими. За непідтвердженою інформацією, хлопець мав борги за навчання — не склав деякі заліки, набрав кредитів. Правоохоронці розслідують інцидент. Триває слідство. Відкрито провадження за статтею «умисне вбивство» з приміткою «самогубство».

17 января, 2019 15:13