Унікальний навчальний проект для працівників АМПУ (відео)

Робота «Єдиного вікна» та формування тарифів у портах Європи, а також приклади державно-приватного партнерства, реалізації різних концесійних механізмів, стягнення та використання портових зборів.

З 28 по 31 січня фахівці міжнародної компанії MTBS за підтримки Уряду Королівства Нідерланди провели для співробітників Адміністрації морських портів України унікальний тренінг.

«В тренинге приняло участие около 70 человек, это довольно большое количество. Тренинг — четыре дня, три большие темы были отработаны, работа была очень интерактивная, очень живая, очень высокий профессионализм тренеров наших. Это открывает для нас большие возможности», — зазначила начальник відділу кадрів АМПУ Ольга Кузьміна.

«Ми почули думку співробітників АМПУ про те, що ці теми реально важливі і що портова галузь України зараз перебуває в такій стадії, коли ось ці передові моделі, про які ми говоримо, ґрунтуючись на голландському досвіді, деякі з них, вже мало не відразу ж можна брати і реалізовувати в Україні», — повідомив представник компанії MTBS Раян Корнеліссе.

31 января, 2019 19:37