Одесса
7 Co
USD

У лютому в Одесі стартує реєстрація учасників ЗНО (відео)

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання — 2019 стартує 5 лютого у три етапи.

На першому — оформлятимуть реєстраційні картки. На другому — пакети документів надсилатимуть до Одеського регіонального центру реєстрації документів. А третій етап — отримання від центру сертифікату ЗНО.

Якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання бажає внести зміни до реєстраційних даних, він повинен це зробити до 25 березня. Є цього року й деякі зміни у проведенні ЗНО та державної підсумкової атестації.

«Для ПТУ, технікумів, коледжів це нова, скажімо так, форма проведення ДПА. Раніше вони самостійно це проводили. В минулому році ДПА через ЗНО проводилося для них тільки з української мови. В цьому році буде українська мова і математика або історія України на вибір», — прокоментував директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

Третій предмет до державної підсумкової атестації випускники ПТУ, технікумів та коледжів, як і раніше, складають у своєму навчальному закладі. Але це тільки у 2019 році. З 2020 всі предмети для них будуть лише через ЗНО.

«Більш детальна інформація є і на сайті Одеського регіонального центру, і Українського центру оцінювання якості освіти. Тобто, якщо виникають якісь питання, у нас є контактні телефони, можна дзвонити та отримати необхідну інформацію. У нас створені ще так звані пункти реєстрації. В Одеській області їх три: у місті Одесі на базі Міжнародного гуманітарного університету і по одному пункту в Ізмаїлі і Подільську», — зазначив Анатолій Анісімов.

Додамо, якщо учасник не може прийти на тестування у встановлений термін, він зобов’язаний повідомити про це до 16 квітня. Необхідно надіслати до Регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий сертифікат та заяву про відмову в реєстрації.

29 января, 2019 19:21