Одесса
1 Co
USD

Цирк без тварин: мирна акція переросла у конфлікт (відео)

Бійки, конфлікт та затримання активістів —мирна акція на захист диких тварин, яких використовують у цирку, переросла у напружений конфлікт між поліцейськими та зоозахисниками.

Почалося все з того, що заступник начальника Портофранківського відділення поліції відвів активіста, аби поговорити. Трьох зоозахисників затримали та посадили у поліцейську машину. Причину затримання не називали. Однак активісти автівку заблокували, вимагаючи пояснень.

Визволяти правоохоронців приїхав підрозділ тактико-оперативного реагування. Попри конфлікт прямо під стінами, бійки та лайку, відвідувачі цирку з дітьми через щільний натовп все-таки проходили до будівлі.

Про участь тварин у виставі знають, та не мають нічого проти. Причину називають однакову — дітям цікаво. Програма Львівського цирку «Навколосвітня подорож» триватиме в Одесі до середини лютого.

Активісти прийшли під стіни у день прем’єри, аби перевірити, як утримують тварин. Втім, керівництво цирку до зоозахисників так і не вийшло. Акцію активісти продовжили вже під стінами Портофранківського відділення.

Потрапити всередину люди не змогли — поліцейські зачинили двері. За словами мітингувальників, не пропускали навіть адвокатів. Через декілька годин активістів відпустили.

28 января, 2019 14:40