Одесса
3 Co
USD

Роботу одеського ДАБК перевіряє ДАБІ (відео)

Скандал із незаконним будівництвом на Гагарінському плато, 4, набирає обертів. Міський ДАБК відмовився надати документи перевірок із будівельного майданчика держінспектору з архітектурно-будівельної інспекції.

Одесити вважають, чиновникам є що приховувати. Тому прийшли до них запитати про причини відмови особисто. У міському ДАБК одеситів зустріли не надто привітно. Усі кабінети замкнені, а вхід до приймальні закрив собою охоронець.

Викликати начальство відмовилася і секретарка. До архітектурно-будівельної комісії люди приходять не вперше. Адже питання щодо скандального будівництва на Гагарінському плато, 4, не можуть вирішити вже півроку.

Цього разу звернулися в Державну архітектурно-будівельну інспекцію, щоб там перевірили роботу ДАБК. За словами мешканця Гагарінського плато Олега Нікуліна, головний інспектор ДАБІ звернувся до управління ДАБК надати копії усіх матеріалів, які були отримані в ході перевірок.

В свою чергу ДАБК листом від 28 грудня повідомив департамент, що вони не будуть надавати ніяких документів. У ДАБК відмову пояснили. Кажуть, документи перевірок приховують через те, що запит держінспектор написав неправильно.

Щойно отримають інший — усе розкажуть і покажуть. Якщо ж і новий запит у міському ДАБК проігнорують, Державна архітектурно-будівельна інспекція обіцяє накласти штрафні санкції.

Нагадаємо, конфлікт на Гагарінському плато, 4, почався ще на початку серпня. Тоді, щоб звести нові багатоповерхівки, компанія «Будова» знищила близько 300 дерев — кажуть місцеві.

Якщо питання з будівництвом не вирішиться у законному полі, люди обіцяють перекрити в’їзд на будівельний майданчик.

24 января, 2019 18:51