Одесса
5 Co
USD

ОСББ та обслуговуючий кооператив воюють через борги на Бочарова (відео)

У великих боргах через юридичні колізії. Будинок на Бочарова, 56, заборгував за електроенергію понад 800 тисяч гривень.

Частина мешканців сплачує комуналку на рахунок ОСББ, інші — в обслуговуючий кооператив, а деякі платіжки ігнорують. Зараз у судах Одеси перебуває декілька справ. Проте вже наприкінці місяця будинок збираються знеструмити.

Ця комунальна війна триває ще з минулого року. За будинок на Бочарова, 56, судяться ОСББ та обслуговуючий кооператив. Але поки з’ясовуються юридичні тонкощі, за комунальні послуги накопичився величезний борг. ОСББ у цьому домі з’явилося у вересні минулого року, кажуть люди. Але тоді обслуговуючий кооператив будинок не передав.

Тож тепер вони існують паралельно. І судяться, аби з’ясувати, хто ж все-таки має рацію. З одного боку, в обслуговуючому кооперативі стверджують, що ОСББ юридично не існує. Та й створили його незаконно.

Зі свого боку, представник ОСББ заявляє: хтось просто видалив дані із державного реєстру юридичних осіб. Тож зараз цей запис намагаються відновити через суд.

А поки сваряться ОСББ та обслуговуючий кооператив, збільшується борг будинку за комунальні послуги. Постачальник електроенергії вже виніс припис про відключення будинку.

Якщо борг не сплатять, вже з 1 лютого весь житловий комплекс залишиться без світла.

30 января, 2019 17:46