Одесса
0 Co
USD

Майбутнє Літнього театру: чи буде простір комерційним (відео)

Майданчик для виступів, зона модульних меблів, амфітеатр, арт-галерея та зона відпочинку — група волонтерів представила попередній проект благоустрою Літнього театру, який передбачає повністю некомерційну діяльність.

Дійти згоди на слуханнях не вийшло, оскільки є ще один проект, в якому інше бачення цього простору. На упорядкування проекту волонтерів по благоустрою Літнього театру необхідно близько трьох мільйонів гривень. Активісти сподіваються на фінансування з міського бюджету або краудфандинг.

Втім, територія Літнього театру з 2016 року перебуває у довгостроковій оренді компанії «Солінг», тож аби реалізувати проект, волонтерам необхідно викупити її у наймача та сплатити збитки.

А от другий проект викупу не потребує — лише оренду. Автор каже про два етапи його реалізації, перший може бути завершено вже у червні. Він передбачає будівництво концертного майданчика на 1300 місць та ресторанів.

Проект Дмитра Шпинарьова підтримав директор компанії, що орендує майданчик зараз. При цьому автор не виключає, що ресторанним бізнесом на території театру міг би завідувати «Солінг». Додамо, за підрахунками волонтерів, у радіусі двохсот метрів від театру розташовані 56 кафе та ресторанів.

10 января, 2019 15:21