Одесса
7 Co
USD

Голова Одеської ОДА Максим Степанов прозвітував за 2018 рік (відео)

Провідними напрямами стали ремонт і будівництво доріг, розвиток інфраструктури, а ще медицина, освіта, інвестиції та створення нових робочих місць.

За минулий рік команда Максима Степанова відремонтувала 190 кілометрів доріг по всій області. Домоглася й зміни статусу Куяльницького лиману. Тепер він став курортом національного значення. Це дозволяє контролювати природні ресурси й залучати інвестиції.

У 2018 році Одеську область відвідало більш ніж шість мільйонів туристів. Аккерманська фортеця увійшла до попереднього Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Максим Степанов відзначив і великий військовий потенціал регіону. Зокрема, можливість відновити військовий аеродром в Арцизі.

За 2018-й облаштували 100 кабінетів дистанційної освіти та 51 — для поглибленого вивчення природничо-математичних дисциплін. Збудували три школи та два дитсадки. Відкрили реперфузійний центр в Ізмаїлі та амбулаторію в Маяках, ліквідували черги на гемодіаліз і впровадили телемедицину.

За наступні 3 роки планують відремонтувати 800 кілометрів доріг, збудувати майже 30 амбулаторій та звести понад сто спортивних об’єктів.

16 января, 2019 18:40