Одесса
31 Co
USD

Голова ОДА Максим Степанов висловився щодо подій на будмайданчику біля «Немо»

В Прокуратурі Одеської області щодо подій на «Ланжероні» розпочали ще одне кримінальне провадження.

Це — залишення в небезпеці, що спричинило смерть особи. Триває й розслідування за ознаками грубого порушення законодавства про працю та правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Нагадаємо, у суботу по обіді біля комплексу «Немо» будівельника привалило краном. З-під нього бездиханне тіло не діставали понад шість годин. За словами очевидців, співробітників швидкої допомоги, яка приїхала одразу ж після інциденту, не пропустили.

«У мене є фактаж того, коли була викликана швидка допомога, коли вона приїхала, коли її не допустили, сказали, що вже забрали, і потім, коли це було ввечері. Це речі, які неприпустимі в будь-якій країні», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, про інцидент дізналися друзі і родичі загиблого. Разом з активістами та журналістами вони намагалися потрапити на територію. Охоронці будмайданчика відтіснили всіх присутніх, зокрема й нашу знімальну групу. Поліцейські не реагували. Щодо них вже розпочали службову перевірку.

16 января, 2019 20:08