Флешмоб до четвертої річниці оборони Донецького аеропорту відбувся в Одесі (відео)

«Кіборгів», які чотири роки тому героїчно обороняли Донецький аеропорт, згадали в Одесі. На честь військових у новому терміналі Одеського аеропорту провели флешмоб.

Участь у ньому взяли одразу три оркестри: Військово-морських сил, Військової академії та Нацгвардії. Серед іншого музиканти виконали твори Морріконе, Бетховена та Прокоф’єва. Послухали реквієм за загиблими і пасажири, які щойно прилетіли з Мінська та Варшави. Деяким трагедія на Сході України нагадує війну на Батьківщині.

«У меня тоже дома такая катастрофа, как на Украине. Понимаете? Нет у меня слов что-то сказать. Диктаторы остаются диктаторами. Больше не могу выразить ничего. Сожаление, вот видите. И слава Украине, и Сирии, и всем героям, которые любят, защищают свою землю», — розповів Ахмед, який приїхав із Сирії.

«Як ви розумієте, усі твори сумні, повільні. Один тільки твір був такого закликового характеру — “Танець лицарів” від композитора Прокоф’єва, на честь якого був названий Донецький аеропорт», — зазначив диригент оркестру в/ч 3012 НГУ Олександр Федорчук.

Нагадаємо, оборона Донецького аеропорту тривала 242 дні. Відступили українські військові лише тоді, коли від будівлі нічого не залишилося. Загалом під час боїв за ДАП загинули 95 військовослужбовців, яких за стійкість прозвали «кіборгами». Серед них — двоє одеситів.

21 января, 2019 18:30