Одесса
4 Co
USD

Будинок у Хвойному провулку вкотре відключили від тепла (відео)

Холодна війна між ОСББ та орендарем котельні. Мешканці висотки у Хвойному провулку, 8, мерзнуть без опалення.

Без тепла їх залишають регулярно по декілька разів за сезон. Така ситуація триває вже десяток років. Котельня, яка обслуговує їхній будинок та ще декілька сусідніх, перебуває у власності приватної особи.

За словами місцевих, опалення вимикають через трубу, яка протікає. Проте ремонтувати її ніхто не хоче. Чи не єдине джерело тепла в одній з квартир — маленька «дуйка». Вона опалює кімнату площею 10 квадратних метрів.

У всіх інших частинах приміщення температура лише інколи підіймається вище за 11 градусів. Але обігріватися електроприладами можуть не всі — навантаження не витримують електромережі. Колись тут вже сталася пожежа.

Така ситуація у Хвойному провулку триває вже близько 10 років. Декілька разів за сезон тут стабільно вимикають опалення. Котельня, яка обслуговує вісім багатоповерхівок поруч, перебуває у власності приватної особи.

Ремонтувати трубу, яка подає тепло в будинок, ніхто не хоче — кажуть місцеві. Кореспонденти 7 каналу прийшли в адміністрацію котельні, щоб поспілкуватися з її власником — Олександром Рудницьким.

Але до них ніхто не вийшов. Телефоном зв’язатись також не вдалося: абонент так і не підняв слухавку.

25 января, 2019 16:56