Одесса
1 Co
USD

Батько п’ятірні не сплачує аліментів: борг перевищує 60 тис. грн (відео)

Вже близько року батько одеської п’ятірні не сплачує аліментів. За словами матері, чоловік не допомагає ані матеріально, ані морально: з шістьма дітьми зв’язку не підтримує.

Сам же багатодітний батько пояснює таку поведінку інвалідністю. Суд виніс рішення перенести засідання, щоб сторона відповідача мала змогу надати усі докази.
Понад 60 тисяч гривень аліментів заборгував родині батько одеської п’ятірні. Шість дітей та колишня дружина живуть за кошт соцвиплат та допомоги від бабусі-пенсіонерки.

Від рідного батька діти не отримували грошей вже близько року. Чоловік повинен сплачувати 1 тисячу 300 гривень на кожну дитину — тобто 100 % утримання. Колишня дружина пояснює: не може вийти на роботу та сплачувати свою половину, адже має ще й доглядати за малечею, тож просить стягнути з батька повне забезпечення.

Однак чоловік із такою позицією не згоден. Підтвердження інвалідності відповідач суду не надав, тож засідання перенесли.

Додамо, чоловік досі прописаний у квартирі, яку подарувало місто: знімати себе з реєстрації відмовляється. Через це його колишня жінка має сплачувати за нього комунальні послуги, та ще й без субсидій.

Нагадаємо, унікальній одеській п’ятірні вже два з половиною роки. Родину батько покинув незадовго до першого дня народження малюків.

 

28 января, 2019 17:12