З арештованих корпусів одеського дитячого табору «Вікторія» виносили меблі (відео)

З дерев’яних корпусів табору «Вікторія», що перебувають під арештом, невідомі у неділю, 9 грудня, виносили меблі.

Нагадаємо, 6 грудня Київський суд за клопотання Одеської міськради зняв арешт із кам’яних будівель, щоб розмістити там резервістів на час воєнного стану. Проте про дерев’яні корпуси не йшлося, адже вони є доказами у справі «Вікторії».

«Неустановленные лица, судя по всему, работники ЖЭКа, так они представились, выносили мебель, были слышны звуки работы электроинструмента, и более того, вопреки нормам пожарной безопасности курили в здании. Вели себя неподобающим образом», — повідомив член батьківського комітету колективу «Адель» Гліб Єгоров.

«Это еще раз доказывает, что это уничтожение улик в этом деле, потому что нас уже не удивит, если эти корпуса сгорят, причиной станет чей-то бычок. Сегодня было прямое нарушение закона — проникновение личностей в корпуса, которые находятся под арестом», — розповіла член батьківського комітету колективу «Адель» Оксана Ліщук.

Активісти викликали на місце співробітників поліції.

«Жодного відношення поліції до цього немає. Як ви знаєте, є рішення суду: з будівель зняли арешт, з приміщень. І якщо зняли арешт, вони надійшли в повне… Тобто обмежень жодних в використанні цієї нерухомості немає, а, як ви знаєте, це комунальне майно. Власники цього майна розпоряджаються ним, як я розумію, на власний розсуд. Чесно кажучи, не надходило офіційно, крім повідомлення зі ЗМІ та середовища активістів, до правоохоронних органів», — зазначив радник начальника ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк.

10 декабря, 2018 16:50