Вплив воєнного стану на виборчу кампанію в Україні (відео)

Під час президентських виборів має бути дуже жорсткий моніторинг саме першого туру та його початкового етапу.

Таку думку висловив народний депутат Борис Беспалий під час сьогоднішньої дискусії у Києві на тему впливу воєнного стану на виборчу кампанію в Україні.

«Можливості нереєстрації чи зняття — теж треба бути готовими, це, по-перше, початкова стадія виборчої кампанії, а по-друге, якось традиційно суспільство орієнтовано на те, що різні пригоди з фальсифікацією зазвичай трапляються після другого туру. Я думаю, ці вибори характерні тим, що дуже жорсткий моніторинг має бути саме першого туру і початкового його етапу», — повідомив народний депутат України Борис Беспалий.

Також, на думку експертів, влада може посилити контроль над комунікаціями, опозицією та соціальними мережами. Особливу увагу рекомендують звернути на списки виборців.

«Там можуть, з одного боку, як випадати цілі якісь прошарки, так з’являтися якійсь боти. Я думаю, що контроль за цим сегментом, всіх, хто займається контролем виборів і в Україні, і наших друзів за кордоном, я думаю, на початку виборчої кампанії цей момент мав би стати ключовим — реєстр виборців», — висловився Борис Беспалий. «Також ми маємо піклуватися про те, щоб сам правовий режим воєнного стану, хай навіть в обмежених форматах, але щоб він спрацював на інтереси національної безпеки, не в інтересах тих чи інших політичних сил», — зазначив політолог Володимир Фесенко.

3 декабря, 2018 20:23