В Одеській ОДА розповіли, як область підготувалася до зими (відео)

Область до зими готова.

Про це повідомили на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА. Як стало відомо, підготовчі роботи розпочали ще в вересні. Всі об’єкти ЖКГ до зимового періоду також підготовлені.

«В постійному режимі проводимо відеоселектори. Служба автомобільних доріг в режимі реального часу здійснює моніторинг стану всіх автомобільних доріг щодо готовності до осінньо-зимового періоду, житлово-комунального господарства. У нас повністю забезпечено піщано-сольовою сумішшю всі дороги, завершується укладання договорів з підрядними організаціями, як будуть розчищати вже місцеві дороги безпосередньо в районах, населених пунктах», — повідомила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

А ще під час наради повідомили, що фермерам компенсують гроші. Це пов’язано із захворюваннями тварин на африканську чуму свиней у травні- липні в трьох районах області.

«Загальна сума компенсації у Ізмаїльському районі складе 2 мільйони 109 тисяч гривень, Кілійському — 962 тисячі і Татарбунарському районі, там село Дивізія, якщо мені не зраджує пам’ять, — приблизно 143 тисячі гривень», — зазначила Світлана Шаталова.

12 декабря, 2018 15:08