В Одесі змушують виселитися мешканців гуртожитку будівельного підприємства (відео)

Побили чоловіка, сусіда, зламали руку матері й змушують виселитися із дітьми.

Переселенка з Донецька благає про допомогу: її та ще приблизно двадцятьох мешканців гуртожитку будівельного підприємства ТОВ «Главбуд Плюс», що на вулиці Остапа Вишні, 1, виживають з приміщення й кажуть, що мають на це законні підстави.

Анна Пивоварова декілька років тому із родиною змушена була переїхати в Одесу з Донецька. Знайомий власник гуртожитку дозволив їй та ще групі людей з такою самою житловою проблемою заселитися у приміщення на вулиці Остапа Вишні, 1. Увесь цей час мешканці сумлінно сплачували за комунальні послуги та доглядали за житлом. А кілька днів тому з’явилися невідомі озброєні чоловіки з вимогою негайно звільнити будівлю та побили сусіда, чоловіка й мати Анни.

За словами жінки, передали людям письмову вимогу звільнити приміщення до 17 години. Згодом у будівлі вимкнули струм та опалення. У гуртожитку багато сімей із дітьми, переселенців, людей похилого віку з інвалідністю й навіть ветерани АТО. Усі можуть залишитися взимку просто неба. Ці самі невідомі зі зброєю не пропустили знімальну групу 7 каналу до будівлі гуртожитку.

Згодом біля воріт з’явився чоловік. Він представився начальником господарсько-адміністративного відділу та заявив, що прохід заборонено, бо це приватна територія, а людей ніхто не виселяє. Той самий чоловік, який, за словами людей, є власником цієї будівлі й колись запропонував їм тут жити, особисто поспілкуватися із кореспондентом не зміг.

Наразі обставини нападу невідомих з’ясовують правоохоронці, а ось законність виселення та право власності ще потрібно встановити у суді, але туди мешканці поки що не зверталися.

12 декабря, 2018 14:50