В Одесі відкрили фотовиставку особливих тварин (відео)

Із фізичними вадами, проте милі та улюблені.

У бібліотеці Багрицького відкрили фотовиставку особливих тварин. На ній волонтери представили два десятки історій, і не лише про котиків і собак. Серед фотомоделей, зокрема, дика лисичка, вовк та голуб. Грайливий песик нічим не відрізняється зовні від будь-якого іншого. Звати його Яша. Але ще два роки тому його могло б не стати. Якби не Влада та Олександр. Зараз в тілі Яши — чотири металевих пластини. Втім, це ніяк не заважає йому розважатися на прогулянках, кажуть його власники. Та вимагати від них уваги.

Задоволено мурчить на руках Катерини киця Малявка. Їй вже два роки, колись Катерина прихистила її ще півторамісячним кошеням. Малявка втратила зір — від інфекції, що уразила очі. І це лише два приклади домашніх улюбленців, які мають певні вади здоров’я, але нічим іншим не відрізняються від звичайних тварин. Історії ще двох десятків таких особливих фотомоделей представлені на виставці у бібліотеці Багрицького.

Волонтери кажуть: ще 10 років тому ставлення до таких котиків і собак було інакшим. Лише одиниці мали сміливість не просто допомагати у лікуванні, а й взяти таких особливих улюбленців додому. Деякі особливі домашні тварини досі шукають дім та турботливих господарів.

3 декабря, 2018 15:05