В Одесі два чоловіки повісились в установах несвободи (відео)

Два чоловіки в один день заподіяли собі смерть через повішення.

Трагедії сталися в слідчому ізоляторі та у виправній колонії № 51. Щодо обох випадків вже відкрили кримінальні провадження за статтею «самогубство».

Одразу два самогубства за один день: 30 листопада в установах несвободи повісились два чоловіки. Один з них, 41-річний арештант, перебував в Одеському слідчому ізоляторі близько року: його затримали за підозру у розбійному нападі і шахрайстві. Співкамерники майже нічого про нього не знають, кажуть, не спілкувались.

Чоловік наклав на себе руки під час щоденної прогулянки, куди арештантів випускають лише після обшуку, щоб не взяли з собою колольно-різальні предмети або мотузки. Цього разу не догледіли.

Співробітники СІЗО кажуть: у небіжчика не було жодних нарікань на здоров’я — ані фізичне, ані психологічне. Мовляв, з кожним ув’язненим в установі працює психолог, передумов для скоєного не побачили. Та начальник все-таки припускає: режимні заходи не провели як слід через нестачу кадрів.

А от друге самогубство того самого дня сталося у виправній колонії № 51. Як повідомила прес-секретар Прокуратури Одеської області Інна Верба, за попередньою інформацією, 29-річний чоловік повісився у підсобному приміщенні на простирадлі. Він відбував покарання за розбійний напад з березня цього року.

Щодо обох випадків відкрито кримінальні провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України із позначкою «самогубство». В прокуратурі зазначають: зв’язку між трагедіями немає.

11 декабря, 2018 18:45