У столиці відбулася Kyiv Post Tiger Conference (відео)

Щорічна Kyiv Post Tiger Conference відбулася у столиці.

Масштабна міжнародна подія зібрала понад 400 українських та світових лідерів, топ-менеджерів, керівників передових компаній, медіа, політиків, дипломатів та лідерів думок. Цього року ключовою темою конференції стали інновації та їхнє впровадження в Україні.

«Я радий, що Київ та Україна є локацією для багатьох міжнародних експертів. Важливо, що в Україні приїжджають, Україну відкривають і це відбулося завдяки також роботі інфраструктури, тому що зараз до України дібратися набагато швидше і дешевше, ніж це було в попередні роки. З цього я теж щасливий. Ми бачимо зміни. Ми бачимо, що сотні компаній відкривають в Україні свої виробництва і представництва», — заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Tiger Conference була поділена на чотири основні панельні дискусії, під час яких обговорювали різні виклики та перспективи. Наприклад, сферу безпеки.

«Війна між Росією та Україною пройшла через кілька стадій. Вона почалася з війни всередині Росії. Зараз ця війна розширилася й це глобальне протистояння. Слід зауважити, що без України Росія втратить імперські амбіції. Проте Путін програє. Особливо тоді, як Україна отримає Томос», — зазначив колишній заступник міністра оборони США Майкл Карпентер.

12 декабря, 2018 14:58