У 2018 запустили «Нову українську школу» та зробили прорив у науці (відео)

Серед головних здобутків 2018 року в галузі освіти — запуск «Нової української школи», створення опорних шкіл та підтримка інклюзивних класів.

Також цього року Міносвіти і науки створило Агенцію з забезпечення якості вищої освіти задля підвищення рівня знань у студентів. Уперше міністерство з урядом звернуло увагу на впровадження дуальної освіти, зокрема і в ПТУ.

«Старт масштабної реформи професійно-технічної освіти буде у 2018 році, тому що ми розпочинаємо спільний проект з ЄС, і саме в цьому році ми підписали угоду з Євросоюзом. Це буде вкладено в інфраструктуру професійної освіти і покращення стандартів — 58 млн євро», — повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

У науці теж є позитивні зміни. У 2018-му вперше за останні 17 років держава надала фінансову підтримку українській місії в Антарктиді. Це дало змогу розширити коло досліджень полярників.

«Під час цього рейсу ми використали для України і для Антарктиди унікальне обладнання, так званий фейрі-бокс. Це система, яка дозволяє онлайн вимірювати 14 параметрів морського середовища: починаючи від таких простих, як температура і солоність, і закінчуючи групою пігментів, які там водорості є», — розповів керівник Антарктичного центру Євген Дикий.

У 2019 році Міносвіти і науки надалі проводитиме реформу шкільної освіти, тож на черзі — перекваліфікація вчителів. Також наступного року відомство презентує Державний стандарт базової середньої освіти.

28 декабря, 2018 19:07