Справу стрілянини на Старокінному продовжили розглядати в суді (відео)

Після перерви в понад півроку в суді продовжили розглядати справу про стрілянину на Старокінному ринку.

Нагадаємо, у січні минулого року під час сутички між двома продавцями на «Старокінці» постраждала одеситка Марія Постнікова. Чоловіки посварилися, один із них зробив постріл із дробовика. У цей час інший учасник конфлікту схопив жінку та закрився нею.

Але сьогодні на засідання обвинувачений не з’явився. Суд ухвалив рішення повідомити його та примусово доправити на наступне засідання.

«Он направил ружье, Гребенча, недолго думая, хватает меня, и я не могла вырваться. И все. И кричит: “Стреляй”. Тот берет и стреляет. Я спасла девочку маленькую в коляске. Когда мной закрылись, когда я упала, увидела — ребенок весь в крови, но в моей. Если б не моя нога, ее бы убило прямо в голову, потому что она в колясочке ехала», — розповіла постраждала Марія Постнікова.

Після події Марія Постнікова отримала першу групу інвалідності. У її нозі вже понад рік залишаються шматочки дробу. Олег Недялков, який тоді стріляв, досі на свободі. За словами постраждалої, він продовжує торгувати на Старокінному. У суди він з’являвся лише декілька разів. Ще в травні Недялкова посадили під домашній арешт на два місяці.

Однак після цього судді не розглядали справу та не продовжували йому запобіжний захід.

«Це питання до Вищої ради правосуддя. У країні триває судова реформа, йдуть у відставку. Тому у зв’язку з тим, що колегія не могла зібратися, з травня місяця ми не проводили судове засідання», — повідомив адвокат постраждалої Сергій Потопальський.

19 декабря, 2018 14:33