Спільні виклики України та Молдови у 2019 році: через пункт пропуску «Паланка — Маяки — Удобне» проїжджають перші авто (відео)

Пункт пропуску «Паланка — Маяки — Удобне» відкрився після ремонту.

Очікується, що оновлений КПП зможе пропускати вдвічі більше людей. Механізм роботи митників та прикордонників також оновили — тепер паспортний контроль проходити значно легше. А в молдовської та української сторони є доступ до спільної бази даних.

Через пункт пропуску «Паланка — Маяки — Удобне» проїжджають перші авто. Водій Сергій перетинає кордон нечасто, але зазначає: саме тут проблем ніколи не було. За його словами, раніше перетин кордону на авто займав близько 15 хвилин. Тепер оновлений КПП зможе працювати вдвічі швидше.

На пропускному пункті є по дві смуги для кожного виду транспорту: автобусів, легкових авто та фур. Митники та прикордонники з обох країн — Молдови та України — тепер мають однаковий доступ до єдиної бази даних.

Пройти паспортний контроль тепер теж значно легше. Український та молдовський пункти пропуску були розташовані на відстані один від одного. Тож аби перевірили документи, потрібно було пройтися. Тепер митників та прикордонників розділяє лише оце віконце.

Загальна вартість проекту — майже 7 мільйонів євро. Роботи розпочали у 2015 році.

28 декабря, 2018 19:13