Шість нових вагових комплексів для доріг з’явились в Одеській області (відео)

Сім мільйонів на вагові комплекси — в Одеській області контролюватимуть вантажівки жорсткіше.

Вже завтра на дороги виїдуть шість нових вагових комплексів на базі автомобілів Renault Masters. Вони працюватимуть на трасах Одеса — Рені, Одеса — Київ та на в’їздах до портів. Такі заходи дозволять зберегти дорожнє покриття цілим довше.

Наразі в області працюють 16 стаціонарних і 11 пересувних вагових комплексів.

«Ми продовжуємо стежити за тими мільярдами гривень, які ми вклали в наші дороги, для того щоб ці дороги були не на рік, а були на багато більше, і дуже жорстко ставимося до руху транспорту, а саме до ваги транспорту, який їздить по наших дорогах», — заявив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Автомобілі Renault, на базі яких працюють комплекси, закупили у Франції, самі ваги — у Польщі, інше ж обладнання — вітчизняного виробництва. Кожна платформа може зважити по 15 тонн на вісь. А загалом витримує 150 відсотків перевантаження і працює за будь-яких погодних умов.

«Ваговий комплекс налаштований на роботу в двох варіантах. Це динамічне зважування, коли авто заїжджає і, не зупиняючись, проїжджає кожною віссю по вагах і наприкінці цього етапу видається інформація по кожній вісі. Зазначу, змінити дані зважування у базі неможливо. Тому домовитися і поїхати далі не вийде, доведеться платити штраф», — повідомив директор компанії «Крок Альянс» Костянтин Рожко.

13 декабря, 2018 16:48