Реперфузійний центр: в Ізмаїлі надаватимуть невідкладну допомогу під час інфаркту (відео)

Цілодобове та ефективне лікування серцево-судинних захворювань на півдні Одеської області.

В Ізмаїлі відкрили реперфузійний центр, який має надавати невідкладну допомогу під час інфаркту. Сюди можуть везти пацієнтів з п’яти прилеглих регіонів, а це понад 400 тисяч осіб.

Новий реперфузійний центр на базі Дунайської обласної лікарні працює лише декілька днів. Проте місцеві хірурги вже провели шість невідкладних операцій пацієнтам із гострим інфарктом.

Швидка та ефективна допомога стала можлива не тільки завдяки кваліфікованим спеціалістам. Ангіографічна лабораторія обладнана новітнім апаратом рентгену. На цьому приладі лікар може швидко визначити місце тромбу у судинах та вжити невідкладних заходів. Безоплатну коронарографію та стентування забезпечує держпрограма.

Також коштом держави після операції кожному пацієнту надаються необхідні медикаменти. Створення відділення та закупівля обладнання коштувало 16 млн грн: більш ніж 14 — з обласного бюджету, інше — з держсубвенції та місцевих коштів.

Ізмаїльський медцентр завершив створення так званої реперфузійної мережі Одеської області — першої і поки єдиної в Україні. Більше детально про реалізацію дворічної програми дивіться в суботу в «Підсумках тижня».

20 декабря, 2018 15:57