Проблеми працевлаштування української молоді обговорили в Одеській мерії (відео)

Населення України скорочується, зокрема через трудову міграцію молоді.

Про це повідомили в Одеському міському центрі зайнятості. А зі студентів, що навчаються за кордоном, на батьківщину планує повертатися лише 7 %. Серйозні проблеми в Україні і з працевлаштуванням молоді після закінчення вишів, адже роботодавці бажають працевлаштовувати фахівців із досвідом.

«До речі, сьогодні існує проблема — те, що на сьогодні дуже пішла реклама вищої освіти. До нас звертаються випускники вищих навчальних закладів, що мають освіту юридичну та економічну. На сьогодні працевлаштувати випускників, ще раз звертаю вашу увагу, проблематично, тому що роботодавці вимагають від найманих працівників досвіду роботи, і ми йдемо по замкнутому колу. Приходять випускники, мають освіту, не мають досвіду роботи», — прокоментувала заступник директора Одеського міського центру зайнятості Ганна Перекло.

Для вирішення цієї проблеми Центр зайнятості проводить перемовини із роботодавцями.

«Тому ми намагаємось таких випускників влаштувати до роботи на стажування. Після успішного стажування, про те що говорилось, ми сьогодні запроваджуємо, випускники приходять на робоче місце стажування і потім працевлаштовують до роботодавця», — зазначила Ганна Перекло. А от найбільший попит серед роботодавців мають робочі спеціальності.

4 декабря, 2018 14:53