Прес-службу ОНМедУ «виселяють» до іншої будівлі вишу (відео)

У медуніверситеті нові міжусобиці.

Цього разу прес-секретаря навчального закладу «переселяють» із ректорату до іншої будівлі вишу. При цьому не дають забрати особисті речі. Прес-секретаря медичного університету «переселяють» до іншої будівлі.

З відповідним наказом в. о. ректора Юрія Сухіна її ознайомили на вході до ректорату і навіть не дали забрати особисті речі. Сам автор документа та його прибічники так коментують свої дії.

«Ну, по-перше, в штатному розкладі нашого університету немає такої посади як прес-секретар. Не раз вже казали про це, але чомусь вона видає себе за якогось прес-секретаря. У неї є професійна інструкція. Вона співробітник поліграфічного комплексу», — повідомив завідувач кафедри нейрохірургії ОНМедУ Анатолій Сон.

Власне, саме до поліграфічного комплексу університету на вул. Софіївській і прагнуть переселити Ярославу Вітко. Вона ж поки ділиться подальшими планами.

«Зараз потрібно чекати, мені здається, перш за все на реакцію правоохоронних органів. Зі свого боку, якщо коментувати цю ситуацію, як співробітник, ми будемо працювати, звичайно, в юридичній площині, будемо складати акти про недопуск, будемо звертатися на ім’я в. о. ректора, яким на сьогоднішній день є Аймедов Костянтин Володимирович», — зазначила прес-секретар ОНМедУ Ярослава Вітко.

Уже чотири дні співробітників університету вибірково пускають до будівлі ректорату. У понеділок, 10 грудня, в. о. ректора Юрій Сухін разом зі своїми прибічниками та виконавчою службою зайняв будівлю ректорату. Свої дії вони пояснили тим, що нібито не хочуть втратити важливу документацію.

13 декабря, 2018 19:36