Помер вдома через відмову у шпиталізації: одеські лікарі швидкої відмовилися допомогати чоловікові (відео)

Родичі загиблого Володимира Ященка вимагатимуть, аби покарали лікарів швидкої, які відмовилися надавати допомогу чоловікові.

У суботу ввечері на зупинці на вулиці Заболотного його та Дениса Валігурського побили. Обох привезли під стіни обласної лікарні, але, за словами постраждалих, шпиталізувати не захотіли. Тож чоловіків забрали додому, де Володимир і помер.

Товариш померлого, Денис, погано пам’ятає, що тоді відбувалося. Того дня вони випивали всією бригадою. На вул. Заболотного Денис та Володимир мали сісти на маршрутку. Живуть вони у селищі Світле.

На зупинці між чоловіками та місцевими таксистами виникла сварка. У неї втрутився випадковий перехожий, розпочалася бійка. Володимир втратив свідомість, Денис був ще притомний. Певний час чоловіки пролежали на асфальті, потім хтось викликав швидку. Вона привезла їх під обласну лікарню.

Очевидець Олександр бачив все на власні очі. Показувати обличчя не хоче. За словами чоловіка, лікарі навіть не намагалися допомогти. Поведінка медиків Олександра обурила: на його прохання вони відповідали сміхом.

Потім Олександр подзвонив батькам Дениса — вони й забрали обох чоловіків. А під ранок Володимир почав задихатися і згодом помер. Водночас в обласній лікарні кажуть: ні Володимира, ні Дениса їм не привозили.

Хто винен у загибелі чоловіка, розбиратиметься слідство. Родичі Володимира вже написали заяву до поліції про напад на загиблого, а згодом хочуть заявити і про недбалість лікарів.

25 декабря, 2018 14:53