Пограбування на Одещині: сім’ю катували декілька годин (відео)

Зухвале пограбування на Одещині: аби отримати гроші та цінності, злочинці кілька годин катували господарів будинку, а потім спокійно пили та їли за їхнім столом.

Село Велика Балка. Через високий паркан видно лише дах будинку, де мешкає місцевий фермер Павло Крижановський. Уночі його зухвало пограбували, а сусіди навіть нічого й не запідозрили. У оселю фермера залізли чотири злочинці у масках. Господарі міцно спали. Чоловік навіть тримав поблизу зареєстровану рушницю, але скористатися нею не встиг. Щоб жертви не покликали на допомогу, грабіжники заклеїли їм роти скотчем та розбили їхні телефони.

Аби отримати гроші та цінності, невідомі декілька годин катували господарів, а потім — сіли вечеряти. Місцеві кажуть, що злочинці виривали жертвам нігті плоскогубцями, а чоловікові зламали кілька ребер та ногу. Зараз подружжя вдома. Фермери на вулицю не виходять: досі не оговталися від психологічної травми. Селяни вважають, що бандити обрали цей будинок не випадково.

Знайти та покарати зухвалих катів фермерів мають правоохоронці. Вже розпочали кримінальне провадження, але люди не вірять, що когось знайдуть. В селі пограбування стаються вже не вперше, але винних чомусь немає.

4 декабря, 2018 20:26