Одеські старшокласники обговорили питання толерантності (відео)

Єдність в розмаїтті — одеські старшокласники та студенти розширили розуміння питань толерантності та булінгу в школах.

«Мне кажется, что это проблема актуальна для нашей страны, так как у нас не очень, так сказать, толерантное общество, и нам нужно стремиться к толерантности, как в ЕС, в европейских странах, быть более терпимыми», — висловила думку Марина, студентка факультету міжнародно-правових відносин ОНЮА.

«Если мы хотим преуспеть как государство и стать частью европейской семьи, мы должны побороть эти проблемы, и не только способствовать экономическому развитию нашей страны, но и утверждению тех важных базовых ценностей, которые являются стержневыми для любого европейского государства», — повідомив заступник декана факультету міжнародно-правових відносин ОНЮА Михайло Кацин.

Під час круглого столу з молоддю обговорили, що означає толерантність та яку роль вона відіграє в сучасному суспільстві. Для цього навіть запросили європейських спеціалістів.

«Я би хотів донести до учнів, що питання толерантності, питання людей, які виглядають інакше, ніж ми, — це дуже складне питання і має багато точок зору. Це така проблематика, яку навіть діти повинні розуміти», — зазначив професор університету Ка`Фоскарі (Італія) Брюс Леймсідор.

Організатори зазначають, надалі проводитимуть подібні заходи регулярно та запрошуватимуть нових закордонних експертів.

14 декабря, 2018 16:51