Одеські резервісти склали присягу (відео)

Резервісти склали присягу на вірність українському народові.

Урочистості відбулися на території табору «Вікторія», де розмістили 122-гу новостворену бригаду територіальної оборони. Військовозобов’язані на навчаннях пробудуть тиждень, після чого роз’їдуться по домівках.

«Мы второй день сегодня. Вчера мы получали форму, размещались. Сегодня мы принимаем присягу. Завтра-послезавтра на стрельбы нас повезут. Наверное, будут занятия, потому что я отношусь к инженерно-пехотной роте, по профилю будут какие-то занятия. По четыре человека в комнате, два туалета на этаже, пока нормально», — розповів резервіст Сергій Гацаляк.

«Це військовозобов’язані оперативного резерву № 2, до якого входять військовослужбовці віком від 20 до 60 років. Тут є і ті військовослужбовці, які брали участь в бойових діях, але поряд з ними є ті військовослужбовці, які не проходили військову службу, відповідно вони і приймають сьогодні військову присягу на вірність українському народові», — повідомив офіцер оперативного командування «Південь» Олександр Губар.

Бригада територіальної оборони створена для охорони об’єктів державного значення: держустанов, споруд тощо. Мобілізація бійців можлива лише в разі потреби. Зазначимо, резервістів збирали і заселяли ще вчора. Їх розмістили в кам’яних будівлях. Дерев’яні нині огороджені парканом — вхід туди заборонено. Військові також прокоментували причини розміщення резервістів на території табору «Вікторія».

«Ми звернулись до міської ради, до громади міста з пропозицією надати нам розміщення військового підрозділу. А нам запропонували п’ять варіантів. Водночас сказали, що вони непридатні, а придатним залишається один-єдиний варіант — це дитячий оздоровчий табір “Вікторія”, де ми з вами перебуваємо», — зазначив Олександр Губар.

12 декабря, 2018 18:41