Новий виток подій в Одеському медуніверситеті (відео)

Ректорат Одеського медуніверситету знову захопили.

Державні виконавці разом із прибічниками обраного «трудовим колективом» Сухіна потрапили до будівлі вишу і тепер не пропускають нікого всередину. Приблизно о пів на восьму ранку в ректорат прийшли державні виконавці. З ними — прибічники «обраного трудовим колективом» в. о. ректора Сухіна.

Вони потрапили всередину будівлі. Прибічники адміністрації, погодженої з МОЗом, вважають такі дії безпідставними. До ректорату впускали лише наближених до Сухіна. Свої дії пояснювали тим, що хочуть вберегти від знищення важливі папери. Тим часом заручниками ситуації стають рядові співробітники університету. Згодом стає зрозуміло, чим саме займаються представники виконавчої служби та прибічники Сухіна.

За словами прес-секретар ОНМедУ Ярослави Вітко, в будівлі працює виконавча служба, вони проводять опис майна і відкривають, зламують, по суті, опечатані і замкнені кабінети. Нагадаємо, це вже не перше протистояння двох паралельних адміністрацій: обраного «трудовим колективом» в. о. ректора Сухіна та погодженої МОЗом Владлени Дубініної.

На чергове захоплення ректорату Одеського національного медичного університету відреагували у Міністерстві охорони здоров’я України.

«МОЗ України вважає неприпустимими такі дії осіб, які діють фактично в інтересах екс-ректора, та закликає працівників не виконувати незаконні накази та розпорядження. Також МОЗ України пов’язує ці події з тим, що саме сьогодні комісія Міністерства юстиції розглядає скаргу МОН України з приводу незаконної реєстрації Юрія Сухіна керівником ОНМедУ», — прокоментували у МОЗі.

10 декабря, 2018 14:32