Нарада керівників правоохоронних органів в Одесі (відео)

Ті, хто проявить фізичне насильство до правоохоронців, отримають у відповідь.

Таку заяву зробив генпрокурор України Юрій Луценко під час координаційної наради в Прокуратурі Одеської області. Приводом для такої заяви став недавній інцидент з Анатолієм Гриценком. Політика закидали яйцями біля однієї з місцевих радіостанцій. Була сутичка, зокрема, і з правоохоронцями.

«Монополія на насилля в державі має належати виключно державі. Ніхто інший, хто не носить мундира, не прийняв присяги і не несе кримінальну відповідальність за порушення правил застосування насилля, передбачену українським законодавством, не може безкарно цього робити ні до громадян, ні тим паче до правоохоронців. Мені здається, що пора встановити диктатуру закону в цьому питанні», — заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Крім цього, генпрокурор заявив про мобілізацію всіх силових структур, зокрема в розслідуванні резонансних подій. Ще генеральний прокурор пообіцяв протидіяти незаконному будівництву та відведенню землі, гральному бізнесу, продажу наркотиків в аптеках.

Крім цього, Луценко ініціював звернення до президента та секретаря РНБО щодо ухвалення рішення про замороження активів юридичних та фізичних осіб з Російської Федерації, які мають бізнес на території України.

4 декабря, 2018 18:34