На сесії Одеської міської ради ухвалили важливі рішення (відео)

Бюджет міста, затримка зарплат тепловикам та зміна тарифів.

Ці та інші питання обговорили на останній у поточному році сесії міської ради. Міський бюджет у 2019-му складе 11 мільярдів гривень. Найбільше грошей із них піде на заробітну плату, енергоносії та закупівлю медикаментів. Стало відомо, що зараз тепловикам затримують платню. Втім, борги до кінця поточного року пообіцяли погасити.

Саме ж КП «Теплопостачання міста Одеси» працює у штатному режимі та не має боргів перед постачальниками послуг. Крім того, в Одесі створять Центр невідкладної медичної допомоги. Там працюватимуть 136 співробітників. Зараз вже є 18 машин, на яких виїжджатимуть сімейні лікарі.

У планах — закупити ще стільки ж одиниць транспорту, щоб у кожному центрі було по два автомобілі. Також у департаменті охорони здоров’я запевнили, що проведуть внутрішнє розслідування щодо нещодавнього інциденту зі смертю півторарічної дитини в інфекційній лікарні. На це може піти від двох тижнів до місяця.

Нагадаємо, трагедія сталася вночі 11 грудня. Батьки звинувачують медиків у бездіяльності, проте лікарі свою провину заперечують. Більше про цей випадок дивіться у підсумках тижня вже у суботу о 20:00.

13 декабря, 2018 15:58