Муніципалітет Одеси поки не встановив тариф на реєстрацію собак (відео)

Вісімдесят гривень за реєстрацію улюбленця вже з 1 січня. До цього питання повернуться у лютому 2019.

Саме такий разовий тариф намагалася встановити міська влада для всіх господарів собак в Одесі, окрім пільгових категорій. Реєстрація здійснюється у «Муніципальному центрі екологічної безпеки».

За даними департаменту екології та розвитку рекреаційних зон, в місті за півроку добровільно зареєстровано приблизно 300 домашніх вихованців. Однак через те, що доки не внесені зміни до правил утримання тварин, це питання відклали.

«Они касаются только тех структур, которые осуществляют контроль за выполнением “Правил содержания животных”, а это те структуры, которые прошли процедуру реорганизации, такие как Государственный надзор санитарно-эпидемиологический, ветеринарный и Министерство внутренних дел. Регистрация пока добровольная, но тем не менее Правилами, которые действуют сегодня, она является обязательной», — прокоментувала 1-й заступник директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон ОМР Валентина Дацюк.

Після внесення змін до правил утримання тварин міськвиконком повернеться до питання тарифів. Це планують зробити у лютому 2019 року. Відповідні владні структури отримають право штрафувати власників незареєстрованих тварин.

26 декабря, 2018 16:57