Комітет виборців України провів моніторинг діяльності одеських депутатів (відео)

Інформація про приймання громадян у депутатів міськради Володимира Кірєєва та Олексія Кісловського три роки поспіль є неоприлюдненою.

Останнім часом до них долучився і Олександр Олександрочкін. В рамках кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» Комітет виборців України провів моніторинг діяльності політиків.

Для цього активісти організації вивчали дані про кожного з них та без попередження навідувалися приймальні громадян. Перевірка тривала з серпня по жовтень.

«Повна інформація про депутатів досі є лише щодо 35 представників в Одеській міськраді. В порівнянні з початком 2018 року інформація щодо прийому депутатів трошки збільшилась, щодо 62 депутатів є інформація, як знайти депутата та де проходить прийом», — повідомила керівник проектів ВГО «Комітет виборців України» Анастасія Матвієнко.

В середині 2019 року запустять веб-платформу «Атестація місцевих депутатів» із інформацією про діяльність народних обранців. А поки за оновленнями кампанії можна стежити на однойменній сторінці у Фейсбуці.

18 декабря, 2018 16:46