Kadorr Kids запрошує на перший дитячий «Б/У маркет» (відео)

Подарувати дітям щастя.

В торговому центрі Kadorr на Катерининській, 27, пройде перший в Одесі дитячий «Б/У маркет». Одяг, з якого малюки виросли, іграшки, книги та предмети декору можна принести і продати іншим. Тим, кому вони потрібні більше.

Ціни на такі речі значно нижчі від ринкових. Отже, новорічний подарунок зможе отримати значно більше дітей. Відбудеться розпродаж вже цієї суботи. Старт — опівдні, закриття — о восьмій вечора.

Щоб взяти участь у ярмарку, потрібно зареєструватися за посиланням на сторінці батьківської спільноти Kids Friendly та відібрати речі, які ви хочете продати або подарувати іншим. Дитячий гараж-сейл — це не тільки розпродаж речей, а і справжнє свято для малечі.

Триватиме маркет аж вісім годин: з дванадцятої дня до восьмої вечора. Для хлопчиків та дівчаток влаштують більше ніж 10 майстер-класів, ретро-ігор, а також фотосесію і вечірку зі Святим Миколаєм.

Крім того, дитячі хенд-мейд вироби також зможуть взяти участь у розпродажі. Для учасників, які вирішили продавати речі самостійно, на п’ятому поверсі торгового центру Kadorr облаштують зручні торгові місця.

Одесити, які хочуть допомогти речами, проте продавати не наважуються, можуть принести одяг, іграшки та книжки в один з магазинів «Великий БУК». Наразі тут вдалося зібрати більше ніж 10 великих пакетів із речами.

Організатори тішаться: майже увесь одяг охайний і гарної якості. Усі зароблені кошти організатори віддадуть обласному дитячому притулку «Світанок» на організацію гончарної майстерні. Ті речі, які розпродати не вдасться, подарують дитячим будинкам сімейного типу.

12 декабря, 2018 19:31