Акція в центрі Одеси: «Почуй мене, або 16 днів проти насильства» (відео)

 Насильство фізичне і сексуальне, а також економічне, психічне та посягання на свободу слова.

Саме до цих проблемних питань намагалися привернути увагу одеситів організатори акції «Почуй мене, або 16 днів проти насильства». На їхню думку, боротися з цим суспільним захворюванням потрібно усіма законними засобами.

«Є мобільні бригади, які реагують на такі випадки. Треба звертатися до: по-перше, якщо це фізичне, звісно, у поліції — 102. Другі дії, які можна робити, це звертатися на гарячі національні лінії. Вони є анонімними, можна також консультуватись і отримувати допомогу. Можна звертатися до нашої організації — громадська організація “Десяте квітня”», — повідомила представник ГО «Десяте квітня» Ольга Ткаченко.

Також, на думку організаторів акції, у разі потреби можна звернутися у Державні центри безоплатної правової допомоги. А ось що робити якщо насильство над людиною чинить держава, — питання складне.

«Якщо взагалі немає жодної можливості і це настільки явні прояви з боку держави, і всі вже виповнені з вашого боку дії, зокрема звернення до Європейського суду з прав людини. І якщо жодним чином ви не можете убезпечити себе, то в такому разі є всесвітні міжнародні конвенції, це надання статусу біженця», — зазначила Ольга Ткаченко.

7 декабря, 2018 16:32