9-річний одесит став наймолодшим вчителем математики (відео)

Унікальний національний рекорд зареєстрували в одеській гімназії № 7.

Дев’ятирічного школяра визнали наймолодшим вчителем із математичного аналізу. Наразі хлопець володіє знаннями з вищої математики для учнів 11 класу.

Дев’ятирічний Нікіта Ковальчук вже має практичний досвід викладання не тільки учням шкіл, а й навіть і самим учителям. Свою першу лекцію він провів ще навчаючись у другому класі. У 2018 році Нікіта також виступав на міжнародній освітній конференції в Одесі. Наразі вирішив поділитися знаннями із учнями 11 класу з гімназії № 7.

Математикою хлопець захоплюється з шести років. Розповідає, улюбленому предмету приділяє близько 15 хвилин щодня. Захопленню хлопця передували наукові уподобання його батьків. Рекордсмен зізнається: математику обрав лише для початку, а ким бути у майбутньому та чим далі займатися — це питання поки відкрите.

Батько Нікіти розповідає: головне у навчанні — поважати вади дітей, з якими вони народжуються та допомагати розвинути те, чим вони дійсно захоплюються. А ще важливо — у родині бути однією командою та поважати одне одного.

Нове досягнення «Наймолодша дитина, яка проводить уроки з математичного аналізу» у категорії «Діти» офіційно затвердили експерти з Національного реєстру рекордів України.

14 декабря, 2018 20:57