Звіряче побиття і розстріл в приватному будинку в Одесі. Подробиці (відео)

19 листопада в Одесі, на вулиці Агрономічній в Суворовському, районі розгорівся конфлікт.

Під час застілля почалася сутичка між власником будинку та гостем, останній потрапив у реанімацію. Як зазначає сам потерпілий, нападником виявився заступник начальника внутрішньої безпеки Адміністрації морських портів України. Ані поліція, ані АМПУ поки не коментували ситуації.

Володимир — приватний підприємець. За його словами, на територію будинку, де сталася бійня, він зайшов у справах до свого водія. У результаті цього візиту Володимир отримав кульові поранення обох гомілок, рвану рану передпліччя, а також переломи трьох ребер, численні гематоми на тілі і струс мозку. За його словами, півтора дня перебував у реанімації, потім був удома і тільки 24-го ліг на стаціонар в Обласну клінічну лікарню. Офіційно стан потерпілого медики поки не коментують.

Активісти кажуть: відео з камер їм передали анонімно. У поліції підтверджують: кримінальне провадження відкрито за фактом нанесення тяжких тілесних, а також додають, що друга сторона теж подала заяву до правоохоронців. За словами активістів, нападником виявився заступник начальника внутрішньої безпеки АМПУ.

Як стверджує потерпілий, його запросили в гості та під час застілля виникла суперечка, яка переросла в бійку зі стріляниною, Причини Володимир не пам’ятає. Детальніше про розвиток ситуації дивіться у наступних випусках новин.

26 ноября, 2018 14:55