Знову каже так: в Одесі пара одружилася втретє (відео)

П’ятнадцять років разом, щоправда, з невеличкими перервами.

В Одеському відділі реєстрації актів цивільного стану та сама пара одружилася вже втретє. Зустрічатися почали ще підлітками і, попри деякі примхи, досі разом.

«Очень трогательно, третий раз — это уже более такое осознанное явление в нашей семье. Первый раз было по молодости, это было весело, шумно. Второй раз было надо, а вот сейчас пришло такое осознание. Мудрость приходит — более мудрые решения принимаешь, компромисс пытаешься найти в любой ситуации, чтобы сохранить семью», — розповіли Світлана и Роман Сєвєрєнчук.

Сім’ю таки зберегли — за роки шлюбів у Романа та Світлани з’явилося двоє дітей. Молодята кажуть, що весільна церемонія сприяє оновленню почуттів. Цей випадок привернув увагу і Міністерства юстиції. Начальник одеського управління також розповів, що оновити свідоцтво про шлюб можна і без розлучень.

«Щоб поновити відчуття тих, хто довго в шлюбі, у нас було таке одруження, видача повторного свідоцтва, 36 років пара була одружена і вона поновила повторну видачу», — повідомив начальник ГУ юстиції в Одеській області Руслан Сауляк.

15 ноября, 2018 19:00