Засідання Ради регіонального розвитку відбулося в Києві. Подробиці (відео)

Перші особи держави та керівники місцевих органів влади обговорили майбутнє регіонів у контексті децентралізації.

За словами президента, одним із результатів реформи стало зростання місцевих бюджетів у кілька разів, адже тепер кошти не йдуть до Києва. Та набагато більше привілеїв мають ті громади, які ухвалили відповідні плани розвитку.

«Закликаючи вас до ухвалення цих планів розвитку, ми не зазіхаємо на кошти місцевого самоврядування. Це кошти, які ви самі будете використовувати. Ми, навпаки,[дамо — ред.] фінансову допомогу в реалізації особливо значущих проектів, підставимо державне плече», — заявив Президент України Петро Порошенко.

Головна мета Ради регіонального розвитку — об’єднати державних менеджерів довкола ідей, що змінюють життя міст, селищ і маленьких громад.

«Одещині є чим пишатися. В Одещині є, мені дуже приємно, що в нас є ті ініціативи, це і освітні проекти, і проекти медицини. Так як ми говоримо під час таких засідань, тобто ми ж бачимо, що відбувається в різних регіонах, що може бути взяти в Одеську область», — зазначив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Засідання Ради регіонального розвитку проходить вже четвертий рік поспіль. Цього разу він відбувся в столичному Міжнародному виставковому центрі, який приймав «Євробачення» торік.

12 ноября, 2018 20:37