Замовник будівництва «Набережного кварталу» повідомив про намір закінчити зведення комплексу (відео)

Навесні цього року «Олімпекс Транс» поновив договір оренди земельної ділянки на Жаботинського.

Зараз чекають дозволів на будівництво. Водночас просять гроші в пайовиків. Деякі на це згодні, інші — не вірять у завершення будівництва. Вже майже три роки житловий комплекс на Жаботинського стоїть недобудований. Ця афера залишила без квартир понад дві з половиною сотні людей. А ще розділила їх на два табори. Перша частина пайовиків — у відчаї та хоче гарантій від замовника будівництва — компанії «Олімпекс Транс».

На території, де зараз височіє «Набережний квартал», раніше були об’єкти Міністерства оборони. 10 років тому, аби розпочати будівництво, у військових їх викупив «Олімпекс Транс». Це був перший крок. Вже потім компанія отримала в оренду ділянку землі на Жаботинського. У 2014 передала її під забудову тоді ще успішній фірмі «Набережний квартал». Вона мала звести тут дві будівлі по 22 поверхи. Однак за дотриманням всіх правил в «Олімпекс Трансі» не стежили, запевняє її директор. Для цього найняли окремих фахівців. Вже потім з’ясувалося, що ці люди також не стежили за виконанням угоди.

З середини 2015 року «Набережний квартал» порушив проект та побудував 27-поверховий будинок. Зрештою всі дозволи скасували і роботи на об’єкті припинилися. Нової обіцянки щодо завершення будівництва «Набережний квартал» так і не дотримався. Його директор певний час переховувався від правоохоронців. Зараз сидить у СІЗО. З матеріалів кримінальної справи відомо, що загалом було вкрадено 124 млн грн.

В «Олімпекс Трансі» обіцяють добудувати житловий комплекс. Але для цього пайовиків просять доплатити. Наразі — по 200 доларів кожного. Деякі на це вже погодилися. Навесні цього року «Олімпекс Транс» знову отримав землю на Жаботинського в оренду. Наразі чекають нових дозвільних документів, аби розпочати роботи на об’єкті. Про свої дії замовник будівництва пообіцяв повідомляти публічно.

15 ноября, 2018 14:35