Ярмарок вакансій до Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся в Одесі (відео)

44 роботодавців та 800 робочих місць представили в Одеському міському центрі зайнятості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

На ярмарок вакансій прийшли більше ніж 300 кандидатів, приблизно половина з них мають інвалідність.

«Вакансии были, но, к сожалению, по состоянию здоровья я не подошёл работодателю. Но Центр трудоустройства всё равно старается как-то помочь найти какую-то работу. Может быть, не такую, по профессии, а как-то ближе к операторам или кем-то другим. Спасибо им, людям стараются помочь, особенно нам, инвалидам», — розповів Олег Черняк, який шукає роботу.

У Головному теруправлінні юстиції в Одеській області кажуть: головне, щоб кандидат відповідав вимогам установи. Чекають юристів, державних виконавців, діловодів та працівників РАЦСів.

«Це — вакансії державної служби. Вони до нас приходять на загальних підставах. Вони проходять конкурс. Ми набираємо таких людей. Для цього потрібно, щоб в них було посвідчення інваліда. Для них є пільги. Це додаткова відпустка», — повідомила головний спеціаліст управління персоналом Регіна Ставріяні.

«Як показує на сьогодні практика, проблема працевлаштування інвалідів полягає в тому, що людям з інвалідністю потрібні деякі особливі потреби або умови, скажімо так. Але ми намагаємося не розділяти на людей з інвалідністю. Найголовніше, щоб це була гідна заробітна плата, щоб це відповідало професійному досвіду, рівню і навичкам роботи, тому, що вміють люди», — зазначила заступник директора Одеського міського центру зайнятості Ганна Перекло.

22 ноября, 2018 14:32