Всесвітній день доброти святкують 13 листопада (відео)

Всесвітній день доброти Всесвітній день доброти святкують щороку 13 листопада.

Все, аби нагадати про важливість людяності, чуйності та взаємодопомоги. Волонтери зазначають, з сучасним божевільним ритмом життя про них згадують дедалі рідше. Допомога хворим та знедоленим, піклування та підтримка. Їжа, ліки та теплий одяг тим, хто цього потребує. Це лише невелика частина справ, які Олександра Тішейкіна разом з однодумцями робить кожного дня. Рішення допомогти іншим прийшло у весні 2014-го.

Потім Олександра з волонтерами допомагала пораненим у Одеському військовому шпиталі. З часом жінка приєдналася до благодійного фонду «Корпорація монстрів». Окрім благодійних обідів, волонтери опікуються справами малозабезпечених та соціально незахищених людей. Зараз для збору коштів на допомогу та лікування одеситів є одразу декілька сторінок у Facebook.

Волонтери займаються ремонтом дитячих лікарень та купівлею медичного обладнання для хворих малюків. Близькі та рідні у добрих справах Олександру всебічно підтримують. Жінка зізнається: щодня, крім піклування про інших діточок, вона намагається бути поряд і з власними синами 9 та 16 років. На щастя, вони не тільки розуміють її захоплення, але й намагаються самотужки допомогти.

13 ноября, 2018 21:09