Власники «євроблях» заблокували трасу Одеса — Київ. Подробиці (відео)

Декілька сот машин на європейській реєстрації перекрили трасу Одеса — Київ.

Таким чином вони намагаються вплинути на депутатів Верховної Ради, щоб парламентарі прийняли їхні правки щодо розмитнення вживаних автомобілів. Дев’ята ранку. На в’їзді в Одесу збираються сотні машин на європейській реєстрації. Власники «євроблях» вимагають внести поправки до законів, згідно з якими вводяться нові акцизи на європейські машини, що були у користуванні.

До обіду акція проходила спокійно, жодних сутичок чи провокацій. Після 12-ї автомобілісти вийшли на пішохідний перехід і заблокували дорогу. Рух транспорту на трасі міжнародного значення повністю зупинився. Сотні машин опинилися в пастці. Покинути зебру пікетувальників вмовили правоохоронці. Після полудня «євробляхери» почали грітися: в металевих бочках розпалили багаття.

Вони запевняють, що акція безстрокова. Тож блокувати рух обіцяють аж поки їхні вимоги не будуть виконані. Документ має підписати президент. За словами одеських «євробляхерів», в протесті впродовж дня взяли участь близько тисячі машин. Акція — всеукраїнська. Вона проходить ще в 56 містах України.

20 ноября, 2018 20:28