Василь Вірастюк та Маша Єфросиніна в Одесі презентували нову українську стрічку (відео)

Єфросиніна та Вірастюк у комедії «Пригоди S Миколая».

Зірки розповіли про участь у зйомках сімейної комедії Семена Горова «Пригоди S Миколая». За сюжетом, напередодні зимового свята до будинку 8-річного хлопчика Артема та його сестри вдирається грабіжник, якого грає Василь Вірастюк. Батьків вдома немає, хоча на них також чекають неабиякі пригоди. Діти спочатку приймають злочинця за Святого Миколая, а потім розпізнають обман та розпочинають завзяту боротьбу.

«У нас была сцена, где Вася вез сани и в них были нагружены маленькие-маленькие дети. Это очень смешно. Было дико холодно — минус 15, и мы снимали финальную сцену. Я не буду спойлерить и рассказывать, что там, но актеры были от двух лет до двух с половиной. Крутые самые актеры, это был вертеп», — розповіла актриса Маша Єфросиніна.

«Співаю пісню, яка напевно стане піснею нашого фільму. Я там показую фокуси, був змушений навчитися деяких фокусів, спеціально приїжджав до мене фокусник, який мене навчав цього ділу. Це все я повинен був робити одночасно: і співати пісню, і дурити хлопчика, і грати на камеру», — поділився актор Василь Вірастюк.

«Артисты потрясающие, поэтому приходите и сами убедитесь. На экранах наш фильм вы сможете посмотреть 13 декабря во всех кинотеатрах Украины, бюджет — больше 38 миллионов гривен», — повідомила продюсер фільму «Пригоди S Миколая» Марія Каель.

Майже 23 млн грн профінансовано з державного бюджету, адже фільм є одним з переможців конкурсу Держкіно. Стрічка знята компанією Big Hand Films. Зйомки відбувалися у Києві, Пирогові, на курорті Драгобрат та у селі Ясені Івано-Франківської області.

19 ноября, 2018 14:59